® Португалия - тема № 14

  • 35 481
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 146
Хехе.. Пу първа в красивата Коледна тема  Grinning
Мерси Деска  Heart Eyes

# 2
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хайде и аз.
Та да ми дойде празнично настроение.

# 3
  • Мнения: 40
Тук съм Hug Ние за булсатком плащаме май 15 лв,но в дъждовно време връзката хич я няма Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 0
Браво на Деси smile3501
Ех, че е празничноооооТази елха си я спомням...От къде я изнамери бе Деси,беше преди   4 г. мисля,но си е една от най–хубавите елхи досега които е имало  Wink

# 5
  • Мнения: 1 101
Деси  Hug сколаса ти Laughing
и аз между тенжерите отска4ам Laughing

# 6
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
абе,знам аз ,че все едно око в мамата е  Laughing..ама заети сте  Wink
бях я наредила,и стихче имаше,но изчезна файла newsm78
проверихте ли,дали се отварят старите  теми?

утре,нали е фериадо-свободна съм /доколкото това значи нещо с двете маймуни у дома Crazy/,та ще поукрасим Grinning

# 7
  • Мнения: 41
Това ни каза един приятел португалец на милото който живее в лисабон и го е видял на билборд.Датите са от 14-17 декември включително,надявам се да е интерсно.Това е интернет адреса но не съм го отваряла www.espaco-europa.eu и се намирало зад киното S.Jorge на Rua da Salitre ,предварително се извинявам ако не съм го написала върно  Thinking

Juji 76 доста далечко сме,но банкета за коледа на милото ще е на 17 в Лисабон и се надявам да можем да отидем.

Lozeva с най-голямо удоволствие бих дошла да помогна ,ама първо си нямам кола Laughing и второ си нямам и книжка Naughty ,а какво ще правя всъщност(шегувам се ).Незнам какви са киселите краставички в Пинго Дос ,но в Лидл са като нашите,а заместител на луканката и лютеничката още не съм открила.
Булсаткома го поръчахме от Бг ,но един познат ни донесе само устройството без чинията ,нея оттук ще я вземем.Надявам се само да успеем да я инсталираме  ThinkingПлатихме 148 лв но без договор към тях като имаме право да гледаме 4 месеца пълния пакет канали,иначе с догожор от 1 година е 70 лв но с такси всеки месец е зависимост от избрания план.Най добре е да видиш в сайта им.

# 8
  • Мнения: 146
Eй, Усмивчица, много хубаво че го спдели това за дните на България в Лисабон... Благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 66
Деси, Благодаря ти за новата ни коледна тема!   bouquet
Доре, пожелавам ти бързо възстановяване!!! newsm51
Аз все не мога да се наканя да пиша по разискваните от Вас теми, но Ви 4ета редовно. Peace
Това което споделяте за дните на България в Лисабон, доколкото знам е ве4е няколко години. Една приятелка ходи миналата или по-миналата година, но не беше много о4арована. И аз си мислех да отско4а, но е през делни4ните дни и  ми е невъзможно, но ако се организирате за масово посещение на 17, свиркайте и аз съм на линия.
Приятен по4ивен ден на вси4ки! Hug

# 10
  • Мнения: 878
Izvinqvam se predvaritelno za latinicata.
Dani e 4estita novata tema i da q napylnim samo s hubavi novini Hug
Svetle lukankuviq salam ne mi haresva osobeno,drugo si e na6enskiq sudjuk ;-)A kiselite krastavi4ki ot Lidl sa mi prekaleno kiseli,za da gi qm trqbva da gi miq.Kakvo stana s kafe ma6inata?
Lisabonskoto Svetle kakvo stana s va6ata sydomiqlna,smeniha li vi q?
Vesi rodi i ne se pohvali,da ti e 4estita dy6teri4kata Hug

# 11
  • Мнения: 0
Цитат
Lisabonskoto Svetle kakvo stana s va6ata sydomiqlna,smeniha li vi q?
Охоооооо ,смениха я и още как Grinning.Мислиш ли че ще оставим нещата така,веднага , моя какъвто е –дай му само да ходи да се разправя  Wink,тя нали си беше в 15 дневния срок.

Аз не съм ви казвала ,че онзи ден пак ходихме да сменяме техника  #Cussing out.За р.д. на Тани ,купихме нов фотоапарат.(без време ,не беше запланувано,но на нашия си–стария се развали картата и т.к тои е от първите  дигитални фотоапарати,работи с карта от 1GB,оказа се че вече такива карти не се произвеждат т.к. новите апарати са с големи мегапиксели и работят с карти с големи  GB ,и за нашия няма и иначе апарата си работи и прави хубави снимки)
Егати изречението  Grinning,обясних се най–накрая  Laughing
Та купихме нав апарат за 139 лв ,от джумбо,на фуджи,уж хубав ,уж марков.....,ама все ни се струваше че снимките не са хубави,едни червеникави,неестествени цветове  newsm78.Та докато не са минали 30 дена,там дават 30 дена за изпробване.....,решихме да го сменим,и го сменихме ,без проблем .Купихме на сони,засега уж прави хубави снимки Wink

Та, да си дойдем на думата  каръци отвсякъде  за техника:bad-words: #Cussing out

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да се включа и аз.
Доре, понеже не съм в крачка - пиши ми на лични какво става с теб Hug
Вчера ходихме да сложат на Веско имунизации.Вечерта вдигна температура (не много висока - 38), но му дадох Панадол и се оправи.Станал е 4.980 и 57 см. Heart Eyes
Тук отвориха преди известно време в няколко града Лидл.Да не ви казвам какво чудо е било и каква лудница.Даваха го по телевизията чак.А тук в Ст.Загора даже някакви баби се сбили - удряли се с платнени чанти #Crazy .В София мисля, че беше едно семейство влезнало с тълпата, а детето им останало вън, та охраната после го вкарала при родителите ooooh! .Да ги питаш къде са тръгнали и те с децата в тези блъсканици.

# 13
  • Мнения: 0
Дани ,кърмиш ли го малкия юнак? Добре си наддава,и Даянка на 2м е била 5040 кг.и 58.5 см  Peace,а сега е една дундааааа на 7м– 9кг– и 72.5см.
 И  ние гледахме откриването на Лидл по ТВ.....Жалка картинка ,но това е действителността в БГ....за съжаление,ако хората можеха да си позволят да си купуват банани поне веднъж в седмицата ,нямаше да се бият за банани от 0.60 стотинки.............. 
Зои,ти пък откъде разбра ,че вече има още едно бебче в редиците ни  Simple SmileЯвно  Веси е на други вълни и няма време да сподели.....,а ако има и португалска баба на гости.......разбираемо е  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 101
Зоуи тъкмо решихме да поръ4аме кафемашината и те спряли да приемат поръ4ки Mr. Green имали доста и не можели да смогнат ... та ако не се откажем до тогава след нова година ще е Peace
Аз говорех за киселите крастави4ки от Пинго доса...сладникави са като БГ Peace

Общи условия

Активация на акаунт